Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Imanta

Imanta

Vervētāji kļuvuši tik ciniski, ka cilvēktirdzniecības upurus meklē pat Latvijas sociālās aprūpes namos

Cilvēktirdzniecība ir smags noziegums. Upuru vervētāji kļuvuši tik ciniski, ka, cilvēku paverdzināšanai piespiedu prostitūcijā, lētticīgos meklē pat sociālajās grupu mājās, kur mitinās cilvēki ar garīga rakstura traucējumiem. Signāli par cilvēktirdzniecības vervētājiem sociālajās mājās tika saņemti pēc tam, kad vienā no grupu mājām bija sākusies vervēšana fiktīvajām laulībām, lai šim svešiniekam sagādātu uzturēšanās atļauju Eiropas Savienībā. Tematu pētīja “360TV Ziņneši”.

25. februārī

"Brīnumainais" ūdensvads Imantā – zilā caurule. Mēnešiem ilgi virszemē atstātais ūdensvads imantiešus atstāj bez ūdens. FOTO. VIDEO

Janvāra pirmajās dienās piedzīvotais spelgonis Rīgā radīja vairākas ūdensvada avārijas – salā pārsprāga caurules. No vienas puses tā savā ziņā bija neizbēgama situācija, bet bija arī gadījumi, kad bez ūdens cilvēki palika ūdenssaimniecības darbinieku un būvnieku neizdarības dēļ. Tā, piemēram, Imantas 2. līnijā strādnieki ūdenscauruli blakus izraktajā tranšejā nevarēja ielikt kopš pagājušā gada pavasara. Līdz viss beidzās ar caurules aizsalšanu un plīšanu, vairākas apkaimes mājsaimniecības atstājot bez ūdens.

22. janvārī