Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Publicitātes

Informēts pircējs iepērkas veiksmīgāk

Dzīvesstils
2021. gada 12. augustā 04:00 2021. gada 12. augustā 04:00
  Reklāmas projekts
Katrs cilvēks novērtē iespēju iepirkties izdevīgi, tātad kvalitatīvus produktus par draudzīgāk cenām. Prātīgi dara tie pircēji, kuri jau pirms iegriešanās lielveikalā zina, kādi produkti tur nopērkami par īpaši izdevīgām cenām. Tādējādi iespējams vai nu palielināt pirkumu daudzumu, vai arī iegūt naudu kam citam, piemēram, izklaidei.

Sastādiet iepirkšanās sarakstus


Speciālisti iesaka pirkumu plānošanu padarīt par ikdienas paradumu, lai iepirkties varētu ātri un efektīvi. Toties izveidot tiešām izmantojamu iepirkšanās sarakstu nav viegli, trūkstot informācijai, kādas interesantas akcijas un atlaides tobrīd pieejamas.

Tāpēc Rimi buklets veidots tā, lai pirkumu saraksta sastādīšana būtu īpaši viegla: katrs bez grūtībām atradīs mājas precēm, apģērbiem un apaviem, atpūtai un labsajūtai paredzētām precēm, tāpat arī pārtikas produktiem un higiēnas precēm veltītas sadaļas.

Gan drukātā veidā, gan elektroniski

Rimi buklets tiek izplatīts gan tiešsaistē, gan drukātā veidā, tāpēc to var paņemt līdzi uz veikalu un vēlreiz par visu pārliecināties viedtālrunī, vai bukletā.

Iepirkšanās eksperti atzīst, ka nav viena pareizākā pircēja tipa. Mēs visi rakstura ziņā esam atšķirīgi, tāpēc, iespējams, spontānajiem pircējiem būs piemērotāka tiešsaistes versija, kamēr apdomīgāki pircēji dos priekšroku drukātajai versijai. Jebkuru no tām var parādīt pārdevējam, ja paša spēkiem kāroto produktu veikala plauktos atrast nevarat.

Preces biežākai lietošanai un īpašiem gadījumiem

Bukletā iekļautas atlaides gan ikdienas precēm, kurām vienkārši meklējam labākos cenu variantus, gan arī īpašiem gadījumiem domātiem produktiem. Iespējams, tieši rūpīgi izplānojot pirkumus, varēsiet “nošaut divus zaķus”, jo ietaupījums ļaus palutināt sevi un ģimeni ar kaut ko īpašu. Tas ir ļoti pareizi, jo vienveidība nenāk par labu, bet pārsteigumi, tieši pretēji, iepriecina, pat ja dāvaniņa ir salīdzinoši neliela. Tāpat atlaižu medības var veikala apmeklējumu padarīt vēl interesantāku, gandrīz vai par savdabīgu sportu. Drīz sajutīsiet, cik patīkami būt uzvarētāja lomā!

Krājumu veidošana ir labs paradums

Ikdienas budžets kļūst vieglāk veidojams, ja vienmēr krājumā ir produkti ar ilgāku uzglabāšanas laiku. Tos noteikti ieteicams iegādāties ar atlaidēm, jo tad tie vajadzības gadījumā vienmēr būs pa rokai. Starp tiem noteikti minama sadzīves ķīmija, sausie produkti, kafija. Vienmēr varēsiet priecāties, ka mājās ir krājums iecienītā produkta par ļoti labu cenu.

Raksts sadarbībā ar MB Granaus grupe

Citi šobrīd lasa

Ārsti dalās ir trim retāk zināmām zarnu vēža pazīmēm, ko nedrīkst ignorēt
Skandālu izraisījusī dziedātāja LP ar karodziņu pie krūtīm atvainojas ukraiņiem: "Es jūs mīlu un atbalstu" 2
FOTO: Hermanis JRT atklāšanas pasākumā neskopojas ar komplimentiem: "Atjaunotā ēka ir mākslas darbs!" Smaida arī aktieri, bet kā tur izskatās?