Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Juris Rozenbergs

Zigfrīdam Muktupāvelam jau 30 gadu nav leģendārās rotas - krustiņa ausī 51

Slavenības
2019. gada 24. martā 05:27 2019. gada 24. martā 05:27
  Žurnāls "Kas Jauns"
Visiem šķiet pats par sevi saprotams, ka dziedātājs un Latvijas Radio raidījuma "Kultūras rondo" vadītājs Zigfrīds Muktupāvels (53) kreisajā ausī jau gadu desmitiem nēsā auskaru krustiņa veidolā, taču izrādās, tā sen vairs nav patiesība.

Tagad Zigfrīda Muktupāvela stilu papildina zelta riņķī iekārts garš auskars, kas pavisam noteikti nav tas krustiņš, kas vairumam leģendārās grupas "Zodiaks" cienītāju iespiedies dziļi atmiņā. Kur tas palicis? To izpētījis žurnāls "Kas Jauns".


Mūziķis negaidīti atklājis, ka krustiņu nēsājis tikai nedaudz ilgāk par gadu un pašreizējais auskars viņam ausī ir... jau vairāk nekā trīs gadu desmitus.

„Šis ir otrais, un, tāpat kā pirmo, arī šo saņēmu dāvanā,” noslēpumaini bilst Zigfrīds. Vaicāts, kur palicis leģendārais krustiņš, viņš samulst. „Pārāk intīms jautājums... Es to vienkārši nestāstīšu. Katrā ziņā šobrīd nezinu krustiņa atrašanās vietu. Tās ir ļoti privātas lietas – arī tā, kā pie manis nonāca tagadējais auskars. Domāju, tas izsaka pietiekami daudz. Katrā ziņā auskarus neesmu ne pircis, ne pārdevis. Tā ir dāvana...” atzīst Zigfrīds.

AGRĀK
Tolaik 22 gadus vecajam Zigfrīdam Muktupāvelam krustiņš ausī bija 1987. gada "Mikrofona aptaujā". Iespējams, tieši šo bieži redzēto koncertierakstu dēļ teju ikviens aizvien pārliecināts, ka mūziķim joprojām ir tas pats auskars.

Foto: Ekrānuzņēmums

TAGAD
Jau gandrīz 30 gadu skatuves mākslinieks ir uzticīgs pavisam citam auskaram, ko, kā var nojaust, saņēmis dāvanā no kāda īpaša cilvēka.

Pašreizējais auskars Zigfrīdam ausī ir jau vairāk nekā trīs gadu desmitus. (Foto: Juris Rozenbergs)

Citi šobrīd lasa

Pilnīgi viss, kas tev jāzina par savām aknām! No biežākajām slimībām līdz produktiem, kas tām palīdz
Atklāts princeses Ketrīnas "veiksmes noslēpums" karaliskajā ģimenē 3
Zelenskis: Ukraina zaudējusi 31 000 karavīru 1
Skatīt visus komentārus