Teilore Svifta uz žurnāla "Time" vāka. (Foto: VIA REUTERS)

Žurnāls "Time" Teilori Sviftu atzinis par 2023. gada cilvēku

Slavenības
2023. gada 6. decembrī 20:20 2023. gada 6. decembrī 20:20
  Jauns.lv
Pēc rekordu satricinošās globālās turnejas un kļūšanas par pasaulē visvairāk straumēto mūzikas izpildītāju 2023. gadā, Teilore Svifta trešdien, 6. decembrī saņēma vēl vienu atzinību, kad žurnāls Time nosauca megapopzvaigzni par savu "Gada cilvēku".

"Esmu lepnākā un laimīgākā, kā jebkad esmu jutusies, un radoši piepildītākā un brīvākā, kāda jebkad esmu bijusi," Svifta sacīja izdevumam "Time", kas kopš žurnāla dibināšanas 1927. gadā Gada cilvēka balvu piešķīris gandrīz katram ASV prezidentam.

Teilore Svifta uz žurnāla "Time" vāka. (Foto: VIA REUTERS)

“Katru gadu ir gaisma un tumsa. 2023. gads bija gads bijis ar ievērojamu tumsas daudzumu. Teilore Svifta ir atradusi veidu, kā pārkāpt robežas un kļūt par gaismas avotu. Neviens cits uz planētas šodien nevar sasniegt tik daudzus cilvēkus,” teikts Žurnāls "Time" paziņojumā par balvas piešķiršanu.

Papildus Teilorei Sviftai žurnāls "Time" izvirzīja Holivudas scenāristu un aktieru streika dalībniekus, Ķīnas prezidentu Sji Dzjiņpinu, mākslīgā intelekta "OpenAI" izpilddirektoru Semu Altmanu, lelli Bārbiju, Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu, Lielbritānijas karali Čārlzu III, kā arī prokurori prāvā pret bijušo ASV prezidentu Donaldu Trampu.

2022. gadā par gada cilvēku tika atzīts Ukrainas prezidents Vladimirs Zeļenskis, kā arī cilvēki no Ukrainas un citām valstīm, kas kļuva par Krievijas agresijas pretestības “ukraiņu gara” simbolu.

Saistītās ziņas

Teilores Sviftas fenomens: kā kantri meitene kļuva par popzvaigzni
Teilore Svifta kļuvusi par pasaulē klausītāko mākslinieci 2023. gadā
"Netflix" ļauni pajoko par Teilores Sviftas mīlas dzīvi; dziedātāja nepaliek atbildi parādā

Citi šobrīd lasa

Edgars Rinkēvičs izskaidro Īlonam Maskam, kāpēc eksistē NATO 4
Krievija cieš lielākos cilvēku zaudējumus kopš kara uzsākšanas
Raidījums: Vaivods piedāvājis 50 tūkstošu eiro lielu kukuli Satiksmes ministrijas darbiniekam 3
Pievienot komentāru